بسم الله الرحمن الرحیم

گروه سیاست خارجی مرکز راهبری برهان با همکاری سازمان دارالقرآن کریم دوره ای برای آشنایی جوانان متفکر و دغدغه مند ایران اسلامی با روش حل مسئله ی قرآنی در جهت استفاده در حکمرانی کشور بالاخص حوزه سیاست خارجی برگزار می کند.

اهداف دوره عبارت‌اند از:

  • برداشتن گامی محکم برای تربیت استراتژیست های تراز انقلاب اسلامی با تکیه بر آموزه های دقیق قرآن کریم
  • تلاش موثر برای رسیدن به پیشنهادات و ابتکارات منطبق بر مبانی، جهت برون رفت از سردرگمی راهبردی در عرصه سیاست خارجی
  • حمایت و جذب شرکت کنندگان مستعد در مرکز راهبری برهان
  • آشنایی نسبی با روش قرآنی حل مسائل حکمرانی بالاخص در عرصه سیاست خارجی

دوره در محور‌های زیر برگزار می شود:

  • برسی مدل حکمرانی و جهان بینی بر اساس مبانی قرآن کریم
  • برسی مبانی قرآنی در راستای تولید راهبرد جدید سیاست خارجی
  • شناخت نظم جهانی موجود و ترسیم چشم انداز جمهوری اسلامی ایران در نظم جدید جهانی
  • برسی راهبردها و مدل های کلان و متعارف سیاست خارجی

اطلاعات دوره

مخاطبین دوره: ویژه برادران و خواهران طلبه و دانشجو، اگرچه شرکت برای سایرین بلامانع است

مدل برگزاری دوره: حضوری و مجازی؛ شرکت کنندگان می توانند هم بصورت مجازی و هم بصورت حضوری از محتوای دوره استفاده کنند اما برای شرکت حضوری در دوره مزایای ویژه ای درنظر گرفته شده است که در ادامه طرح می گردد.

مزایای شرکت در دوره بصورت حضوری عبارت اند از:

  • ارائه ی گواهی پایان دوره به فراگیران محترم
  • امکان شرکت در مسابقه تقریر نویسی ۳۰۰۰ کلمه ای پیرامون راهبرد قرآنی ارائه شده در طول جلسات و دریافت جوایز ارزشمند در صورت کسب رتبه های اول تا دهم

استاد محوری دوره: حجت الاسلام علی تقی‌زاده مسئول محترم سازمان دارالقرآن کریم، همراه با دعوت از چند اندیشمند حوزه تفکر راهبردی

مکان: تهران، خیابان رشت(ضلع شمالی دانشگاه امیرکبیر) ، سازمان دارالقرآن کریم

زمان: سه شنبه ها بلافاصله پس از نماز مغرب و عشاء بمدت حداقل ۷۵ دقیقه

تعداد جلسات: ۱۰ جلسه

مهلت ثبت نام: ۱ لغایت ۱۰ دی

شروع دوره: از سه شنبه ۱۳ دی ماه

هزینه ثبت نام: ۱۰۰ هزار تومان، با تخفیف ویژه ۶۰ درصدی برای ثبت نام کنندگان در ۵ روز اول؛ تنها ۴۰ هزار تومان!

تخفیف ویژه ۵۴ درصدی برای پنج روز دوم مهلت ثبت نام در نظر کرفته شده است، هزینه پرداختی پنج روز دوم برای کسانی که کد تخفیف ندارند تنها ۴۶ هزار تومان!

هزینه ثبت نام در این دوره برای طلاب حوزه علمبه مشکات(تمامی شعب) رایگان می باشد. برای دریافت کد تخفیف ۱۰۰ درصدی به مراجع اطلاع رسانی حوزه های علمیه مشکات در سراسر کشور مراجعه فرمایید. همچنین اعضای محترم بسیج دانشجویی از تخفیف ۷۰ درصدی برخوردار می باشند لذا جهت دریافت کد تخفیف به هسته های بین الملل بسیج دانشجویی در بله و ایتا به نشانی Iccbso@ مراجعه نمایند.

مخاطب عزیز لازم بذکر است که ثبت نام شما تا عضویت در یکی از کانال های ایتا و بله ی ایجاد شده ویژه شرکت کنندگان دوره پایان نیافته است.

برای ثبت نام دکمه ی مربوط به ثبت نام را در ادامه فشار دهید، پس از تکمیل فرم ثبت نام به صفحه پرداخت وجه هدایت خواهید شد، پس از پرداخت موفقیت آمیز وجه لینک کانال های اطلاع رسانی دوره را دریافت خواهید کرد که تنها با کلیک بر روی آنها عضویت در کانال ها صورت خواهد گرفت.

لازم بذکر است تمامی اطلاع رسانی های مربوط به دوره در کانال های مذکور صورت خواهد پذیرفت لذا در صورت عدم عضویت در یکی از کانال های یاد شده با وجود پرداخت وجه نیز ثبت نام شما در دوره ناتمام خواهد بود.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌در صورت مواجهه با هرگونه مشکلی در انجام مراحل ثبت نام و یا هرگونه سوالی راجع به دوره می توانید از راه های ارتباطی زیر استفاده نمایید:

آیدی بله و ایتا جهت پاسخگویی به سوالات عزیزان: aliihami@

شماره تماس جهت پاسخگویی به سوالات عزیزان؛ در صورتی که ظرف مدت زمان ۶ ساعت پس از پیام به آیدی پاسخگویی، جوابی دریافت نکردید و یا در صورت وجود مسئله ای فوری، با این شماره تماس بگیرید: ۰۹۱۳۴۳۶۷۲۳۴

برای شناخت بیشتر مرکز راهبری برهان و گروه سیاست خارجی این مرکز، با کلیک بر روی لوگوهای زیر در فضای مجازی ما را دنبال نمایید:

مرکز راهبری برهان : mrborhan@

گروه سیاست خارجی مرکز راهبری برهان: rasekh_g@